Keyifli ve eğlenceli araba oyunları

 

Arkadaşlar bildiğiniz gibi çoğumuz internet başındayken sıkılabiliyoruz. Kimimiz bilgisayarındaki oyunlara girerken, kimilerimiz de internetten oyunlar oynuyor. Ne tarz oyunlar derseniz, tır park etme, top sektirme, araba yarışları diye gidiyor.
En zevklilerinden biri de tır parketme oyunları dır. Oynadıkça oynayasınız geliyor ve puanlı oynuyorsanız kendinizi oyunda kaybediyorsunuz.

Ayrıyetten araba oyunlarının bir diğer özelliği de oynanmasının kolay olmasıdır. Yön tuşlarıyla park etme, yarış, drift, motor yarışları, engelli yarış oyunlarını zevk alarak oynayabilirsiniz. Araba oyunlarını arkadaşınızla tek bilgisayardan 2 kişi oynayabilirsiniz. Uzun süredir var olan bu özellik rekabeti iyice kızıştırıyor. Kariyer özelliğine sahip araba oyunları ise bir hayli bağımlılık yaratıyor. Sıkıldığınız zaman giriyorsunuz ama bir bakıyorsunuz zaman geçmiş.

2 kişilik araba oyunlarında bir arkadaşınız yön tuşlarıyla öbürü ise numkeys tarafından oynuyor. tır parketme oyunları nın özelliği ise gerçekçiliğe yakın olmaları. Hem grafikleri güzel hem de yüklemesi ne kotanızı harcıyor ne de bilgisayarınızı yoruyor.
Yazımıza son noktayı, araba oyunları eğlence ve kolay oynanışı bakımından üst seviyelerde yer almaktadır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !